"Найкращий спосіб розібратись в чомусь до кінця - це навчити цьому комп'ютер." Д. Е. Кнут

 

Марк Зельман знову в НПУ імені М.П. Драгоманова

6 жовтня 2014 року у рамках співпраці кафедри комп’ютерної інженерії з Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI міжнародний консультант доктор Марк Зельман прочитав лекції для магістрантів спеціальності Освітні вимірювання нашого університету та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
 1

Детальніше: ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ МІЖНАРОДНОГО КОНСУЛЬТАНТА ДОКТОРА МАРКА ЗЕЛЬМАНА

           25 вересня 2013 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у залі Наукової бібліотеки центрального корпусу відбулися лекції міжнародного консультанта Давіда Зіглера на теми:Система моніторингу якості освіти Ізраїлю.
Стандартизоване тестування в Ізраїлі.

zigler 2

               

Детальніше: ЛЕКЦІЇ МІЖНАРОДНОГО КОНСУЛЬТАНТА ДАВІДА ЗІГЛЕРА

          У рамках співпраці Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова та Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI) 23 вересня 2013 року у Науковій бібліотеці центрального корпусу університету відбулися лекції міжнародного консультанта в галузі освітніх вимірювань Марка Зельмана.

zelman 3

Детальніше: ЛЕКЦІЇ МІЖНАРОДНОГО КОНСУЛЬТАНТА МАРКА ЗЕЛЬМАНА

          З 4 по 6 грудня 2012 року у центральному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова проходив триденний семінар на тему «Стандартизоване тестування – інструмент підвищення якості освіти», який проводив провідний учений у галузі освітніх вимірювань, психології та психометрії доктор Жарко Вукмирович (Американські Інститути Досліджень, США) у рамках співпраці Центру моніторингу якості освіти НПУ імені М.П. Драгоманова з Альянсом Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI.

1 1 

Детальніше: Cемінар по стандартизованому тестуванню

         З 15 по 19 жовтня в нашому університеті було організовано лекторій з сучасної теорії тестів IRT та когнітивної психології і психометрії, проведений відомим фахівцем у галузі освітніх вимірювань, міжнародним консультантом Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні USETI доктором Жарко Вукмировичем.

 1

         

Детальніше: ВІДКРИТІ ЛЕКЦІЇ

Ви тут: Home Освітні вимірювання Лекції іноземних науковців